Elegant 3-Bedroom Duplex Downtown Private Terrace

  • 140 m²

Elegant 3-Bedroom Duplex Downtown Private Terrace Marrakesh ligger endast 100 m från tågstationen Marrakech och 6 minuter till fots från Kungliga teatern. Den här 140 m² stora lägenheten har plats för upp till 9 gäster.

Elegant 3-Bedroom Duplex Downtown Private Terrace erbjuder gästerna badrumsfaciliteter, såsom hårtorkar, badlakan och handdukar. Du har också tillgång till en separat toalett.

Detta boende erbjuder ett minikök utrustat med kylskåp och glas.

Gästerna kan besöka Jemaa el Fna cirka 2 km bort. Gästerna kommer att uppskatta det väldigt bra läget i Marrakesh, nära trädgårdar. Den här lägenheten ligger också ungefär 10 minuters bilresa från Medinan i Marrakech. Busstationen Theatre Royal är belägen mindre än 300 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Elegant 3-Bedroom Duplex Downtown Private Terrace Marrakesh
Opera hivernage
Mobilpris

Opera hivernage

7.0
Bra 2 recensioner
0 m från boendet
USD 57 USD 51
per natt
The Marrakech Mosaic A Fusion Of Style City Central
Mobilpris

The Marrakech Mosaic A Fusion Of Style City Central

115 m från boendet
USD 78 USD 70
per natt
Luxury Apartment 2 Min Train Station 10 Min Airport
Mobilpris

Luxury Apartment 2 Min Train Station 10 Min Airport

9.3
Utmärkt 31 recensioner
119 m från boendet
USD 61 USD 55
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Bagageförvaring

    Matställen

    • Matplats utomhus

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Utomhusbassäng

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Terrass
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 12:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Elegant 3-Bedroom Duplex Downtown Private Terrace?
      Populära sevärdheter nära Elegant 3-Bedroom Duplex Downtown Private Terrace inkluderar bland annat Menara shoppingcenter, Dar Si Said-museet, Jemaa el Fna.
    • Hur stort är Elegant 3-Bedroom Duplex Downtown Private Terrace?
      Elegant 3-Bedroom Duplex Downtown Private Terrace är 140 m² stort.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Elegant 3-Bedroom Duplex Downtown Private Terrace Marrakesh

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng